FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Rodina FTC se opět rozrostla !

Rodina FTC se opět rozrostla !

Rodina našeho klubu je opět o jednu členku širší. Jaromír Kuba, předseda FTC a trenér mládeže našeho oddílu se stal ve čtvrtek 18.7. 2019 v odpoledních hodinách hrdým otcem dcery Beáty. Za celý oddíl Ladě i Járovi gratulujeme, přejeme oběma holkám pevné zdraví a naší nové člence i hodně budoucích úspěchů v barvách FTC !

Diskuze

Události

15.09.2019 16:00
FTC Vysoké Mýto - Hornets Brno ZŠ Horní, 2. kolo divize mužů

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o.

Počet návštěv: 19896
Posledních 30 dnů: 1006 | Posledních 7 dnů: 205 | Poslední den: 19

© 2019 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne