FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Rodina FTC se opět rozrostla !

Rodina FTC se opět rozrostla !

Rodina našeho klubu je opět o jednu členku širší. Jaromír Kuba, předseda FTC a trenér mládeže našeho oddílu se stal ve čtvrtek 18.7. 2019 v odpoledních hodinách hrdým otcem dcery Beáty. Za celý oddíl Ladě i Járovi gratulujeme, přejeme oběma holkám pevné zdraví a naší nové člence i hodně budoucích úspěchů v barvách FTC !

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy IQEJCE Chytrá a zdravá vejce s jódem a selenem

Počet návštěv: 19159
Posledních 30 dnů: 457 | Posledních 7 dnů: 235 | Poslední den: 104

© 2019 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne