FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Starší žákyně na neoficiálním MČR

Starší žákyně na neoficiálním MČR

Zážitek, dřina, vysoké nasazení, několik krásných akcí. To vše bylo vidět ve výkonu našich děvčat na tomto svátku florbalu, který se konal od pátku 14.6. do neděle 16.6.

V prvním utkání nás čekal loňský a také později letošní vítěz FbŠ Bohemians Praha. A byl to křest ohněm. Konečný výsledek 0:7. Ještě v pátek večer holky odehrály utkání proti TJ Znojmo. Herně lepší výkon, přesto porážka 1:7. Druhý den se nesl ve znamení zlepšené hry. V prvním zápase proti Tigers Jižní Město sice děvčata opět podlehla opět 1:7, ale rozhodně se nebylo za co stydět. V podvečerním utkání proti FBS Olomouc byly naše hráčky jen malý kousek od zisku bodů. I přes závěrečnou hru bez brankáře nakonec prohrály po houževnatém výkonu 1:2. V neděli čekal holky poslední zápas o konečné 9. místo proti FbC Ostrava, který se pro mě nepochopitelně neprobojoval do vyřazovacích bojů. Proti silnému soupeři a po třech hrubých chybách nakonec děvčata padla 1:6.

Děvčata si celý turnaj odmakala. Jedna hráčka na turnaj neodjela z důvodu nemoci, jedna hrála se zraněním a jedna se v průběhu turnaje zranila. Na druhou stranu velkou posilou pro náš tým byla dvě děvčata ze Svitav. Hrát po celý turnaj v devíti proti třem pětkám byla pro děvčata velká „nálož“. Za heroický výkon ve všech zápasech zaslouží velkou pochvalu.

A i když to výsledkově úplně nevyšlo, tak náš tým jeden primát rozhodně získal. Rozhodně byl na turnaji nejmladší (polovinu týmu tvořily věkem mladší žákyně). Takže je na čem stavět… Smekám pomyslný klobouk.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 26664
Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 112 | Poslední den: 11

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne