FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Starší žákyně na Mistrovství ČR !

Starší žákyně na Mistrovství ČR !

Nevšední zážitek a velká zkušenost čeká tento víkend naše starší žákyně, které se ve Sportovní hale v Kunraticích u Prahy zúčastní 3. ročníku neoficiálního Mistrovství České republiky ve florbale. Náš tým byl pozván mezi deset nejlepších družstev žákyň z celé republiky a společnost nám budou dělat elitní týmy, jako např. Tatran Střešovice, Florbal Chodov, loňskské vítězky FbŠ Bohemians, FbC Ostrava, atd. Naše děvčata letos už několikrát dokázala, že si rozhodně před nikým na zadek nesednou a věříme, že se pod vedením trenéra Petra Spousty v nabité konkurenci neztratí a držíme doma palce !

 

Rozpis utkání našeho týmu v základní skupině :

Pátek 14.6. – 14.20 FbŠ Bohemians, 17.40 TJ Znojmo

Sobota 15.6. – 12.10 Tigers Jižní Město, 15.30 FBŠ Olomouc

Čtvrtfinále je na programu ještě v sobotu 15.6., semifinále, utkání o umístění a finále pak v neděli 16.6. 2019.

 

Více o akci na www. http://mcrzakynveflorbale.cz/

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Kaštánkovo sušené maso NK Brno s.r.o. KVARTA spol. s r.o.

Počet návštěv: 26664
Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 112 | Poslední den: 11

© 2020 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne