FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Jihočeský výjezd přinesl áčku tři divizní body !

Jihočeský výjezd přinesl áčku tři divizní body !

Nejdelší a zároveň v této sezóně poslední výjezd mají za sebou naši muži. Na jih Čech jsme odjeli s vědomím zlepšené formy z posledních zápasů a s vírou a odhodláním v zisk maximálního počtu bodů. V sobotu 16.2. od 17.00 hod. jsme nastoupili v 19. kole divize v Sezimově Ústí proti hráčům 1. FbK Tábor, kteří právě v hale v nedalekém "Sezimáku" hrají svá domácí utkání. Začátek utkání nám hrubě nevyšel a brzy jsme prohrávali 0 : 2. Postupně jsme hru vyrovnali a od 10. minuty první třetiny už byl náš tým herně lepší, bohužel však střelecky neproduktivní. To domácím to střílelo a na začátku druhé třetiny už vedli 4 : 0 ! Naši hráči však nic nezabalili a soustavným tlakem jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, které jsme naštěstí začali i využívat. Tři sekundy před koncem druhé třetiny srovnal Jura Unzeitig na 4 : 4 a ve třetí třetině se začínalo prakticky od znova. Náš tým pokračoval v dobrém výkonu, střelecky jsme se dokázali prosadit a utkání jsme dovedli do zaslouženého vítězství. V neděli 17.2. jsme se přesunuli do 70 km vzdálených Strakonic, kde jsme od 16.00 hod. nastoupili v 20. kole soutěže proti místnímu FBC. Ani jeden z týmů nezapomněl na poněkud rušnější závěr podzimního utkání v naší hale a tak byl zápas od začátku poněkud nervóznější, než je obvyklé a nepomohli tomu ani rozhodčí svými dost nepřesnými výroky. Ve vyrovnaném zápase jsme dvě třetiny vedli, hráli jsme dobře do obrany a byli jsme na nejlepší cestě k zisku dalších tří bodů. Bohužel, herní výpadek našeho týmu na začátku třetí třetiny využili domácí k obratu ve skóre a k získání rozhodujícího náskoku, který se nám už nepodařilo zvrátit. Ze Strakonic jsme tak odjeli bez bodů a nutno zdůraznit, že velmi zbytečně. Tři body, získané na jihu Čech a zejména potvrzení zlepšené herní formy našeho týmu, jsou tou nejlepší pozvánkou na poslední dvě utkání letošního ročníku divize, které sehrajeme o víkendu 2. a 3. března v naší hale. V sobotu 2.3. od 20.00 hod. nastoupíme proti týmu SK Jihlava a v neděli 3.3. od 16.00 hod. přivítáme béčko ligových Snipers Třebíč.

 

1. FbK Tábor – FTC Vysoké Mýto

6   :   8     (2 : 0, 2 : 4, 2 : 4)

Branky a asistence našeho týmu :  Martin Kadavý 2 + 3, Jiří Unzetig 3 + 1, Adam Kobr 1 + 1, Libor Knypl 1 + 1, Ladislav Rozlivka 1 + 0, Václav Vilímek 0 + 1

 

Podrobná statistika o utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=238447&type=1

Online záznam utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-238447.htm

 

 

FBC Strakonice – FTC Vysoké Mýto

13   :   9     (2 : 3, 3 : 3, 8 : 3)

Branky a asistence našeho týmu :  Jiří Unzeitig 1 + 3, Libor Knypl 2 + 2, Milan Koubek 2 + 0, Vojtěch Pavlák 1 + 1, Adam Kobr 1 + 0, Filip Kerhart 1 + 0, Martin Kadavý 1 + 0, Ladislav Rozlivka 0 + 1, Tomáš Olejár 0 + 1

 

Podrobná statistika o utkání :  https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=238471&type=1

Online záznam utkání :  https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-238471.htm

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy IQEJCE Chytrá a zdravá vejce s jódem a selenem

Počet návštěv: 17235
Posledních 30 dnů: 376 | Posledních 7 dnů: 61 | Poslední den: 10

© 2019 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne