FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Celkem úspěšný víkend starších žákyň

Celkem úspěšný víkend starších žákyň

V sobotu 2. února si daly další dostaveníčko týmy ligy starších žákyň. I bez dvou opor (dlouhodobě nemocná Denisa Slupecká a lyžující Lucie Potštejnská) si náš tým z Pardubic ze třech zápasů odvezl šest bodů. V prvním zápase proti IBK Hradec Králové byla děvčata po většinu utkání lepším týmem. Avšak nedůsledná „hippie“ pětimutovka v druhé části hry stála naše hráčky celé utkání. Konečný výsledek 8:9 v náš neprospěch. To byla ale jediná kaňka. V dalších dvou utkáních už náš tým nezaváhal, v obou utkáních byl lepším týmem a odvezl si tak dvě vítězství. Proti FBC TJ Jablonné nad Orlicí v poměru 7:2 a proti HAGA Girls Pardubice 8:3.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy IQEJCE Chytrá a zdravá vejce s jódem a selenem

Počet návštěv: 19159
Posledních 30 dnů: 457 | Posledních 7 dnů: 235 | Poslední den: 104

© 2019 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne