FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu
FTC Vysoké Mýto
www.ftcvysokemyto.cz

Příští zápas

Áčko s Letohradem nezaváhalo !

Áčko s Letohradem nezaváhalo !

Náš A tým zajížděl v sobotu 2. února 2019 do Rokytnice v Orlických horách, kde jsme v rámci 18. kola divize sehráli od 20.00 hod. další utkání s týmem FBC LETOHRAD Orel Orlice. Do místní sportovní haly si našlo cestu na 80 diváků, kteří sledovali zajímavé a bojovné utkání, ve kterém byl náš tým po celé utkání aktivnější a více na míčku a jenom naše zbytečné chyby dostávaly domácí více do hry. Pouze však v prvních dvou třetinách. Třetí třetina byla zcela v režii našeho týmu. Opět spolehlivý Tomáš Hynek zavřel svoji branku na deset západů, hráči v poli k tomu přidali naprostou jistotu v rozehrávce a důraz v koncovce a o výsledku bylo rozhodnuto. Velké poděkování patří našim příznivcům, kteří za námi do Rokytnice přijeli a byli pro náš tým skvělou podporou. Velmi si toho vážíme !

 

FBC LETOHRAD Orel Orlice – FTC Vysoké Mýto

6   :   10     (3 : 4, 3 : 2, 0 : 4)

Branky a asistence našeho týmu :  Milan Koubek 2 + 2, Vojta Pavlák 2 + 1, Martin Kadavý 2 + 0, Jiří Unzetig 2 + 0, Adam Kobr 1 + 0, Libor Knypl 1 + 1, David Šimáček 0 + 2, Ladislav Rozlivka 0 + 2, Filip Kerhart 0 + 1.

 

Podrobná statistika o utkání : https://fis.ceskyflorbal.cz/index.php?pageid=2519&onlycontent=1&record_id=238416&type=1

Online záznam utkání : https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-238416.htm

 

 

Další program našeho týmu :

19. kolo, sobota 16.2. 2019 od 17.00 hod.  : 1 FbK Tábor – FTC Vysoké Mýto, hraje se v hale MAS v Sezimově Ústí

20. kolo, neděle 17.2. 2019 od 17.00 hod. : FBC Strakonice P.A. – FTC Vysoké Mýto, Sportovní hala Strakonice

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Likvidace a insolvence Moto Trade VM, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Český florbal Givova Město Vysoké Mýto Pardubický kraj Penzion U Bakaláře Lékárna U Zlatého orla FAT PIPE INTERGAS BOHEMIA RINGS s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy IQEJCE Chytrá a zdravá vejce s jódem a selenem

Počet návštěv: 19159
Posledních 30 dnů: 457 | Posledních 7 dnů: 235 | Poslední den: 104

© 2019 FTC Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | ftcvysokemyto@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne