FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

První turnaj žen!

V neděli 18. 9. 2022 odehrály naše ženy svá první utkání ve sportovním areálu v Jičíně. I přes nepočetnou sestavu 8+1 měly holky jasný cíl, odjet domů se šesti body a navázat tak na konec minulé sezony. První zápas odehrály s týmem Dynamo sport Pardubice. Už začátek zápasu nebyl v jejich režii, co se týkalo skóre na konci první třetiny; 1:3, kdy se jako jediná z 11 střel trefila v 8. minutě Nikola Trnková. Druhou i třetí třetinu se hra přesouvala strany na stranu. Dva góly si následně přidala ještě Tamara Adámková i Nikola Trnková, čímž snížily konečný výsledek na 5:6. Následně se ženy utkaly s FBK Jičín C, kde čekaly o něco důraznější zápas. Do vedení FTC vstoupilo již ve 4. minutě, opět po gólu Trnkové. Skóre se celý zápas drželo v rozdílu jedné branky až do 41. minuty, kdy holky navýšily stav utkání na 5:3. Jičín do konce třetí třetiny stihl ještě snížit brankový rozdíl, ale s konečným výsledkem 5:4 si ženy z FTC odvezly domů 3 body.