FTC Vysoké Mýto

Vítejte na oficiálních stránkách florbalového klubu

Příští zápas

Víkend áčka za pět bodů !

Velmi dobrý víkend má za sebou divizní áčko. Nejprve zajížděl náš tým v sobotu do Dolní Cerekve, kde hraje svá domácí utkání TJ Centropen Dačice. Dvě třetiny jsme se marně snažili dobývat branku domácích, ale třetí třetina stálo za to ! Pěti brankami jsme dokonale otočili zápas z 1 : 5 na konečných 6 : 5. Byly to zbytečné nervy, ale tři body jsme si z Vysočiny odvezli a to je nejdůležitější. V neděli nás čekala lahůdka v podobě domácího utkání s vedoucím týmem tabulky FBC Mohelnice. Skvělý zápas nabídl více než stovce přítomných diváků parádní zážitek. Skóre se otáčelo z jedné strany na druhou, aby po základní hrací době skončilo utkání nerozhodně 5 : 5. Rozhodnutí nepřineslo ani prodloužení a tak poprvé letos přišly na řadu nájezdy. V nich novopečený otec Václav Musel zavřel naši branku na sto západů a protože jediným úspěšným střelcem byl Jura Unzeitig, druhý bod si připsal po zásluze náš tým.

TJ Centropen Dačice - FTC Vysoké Mýto

5   :   6  (3 : 0, 2 : 1, 0 : 5)

FTC Vysoké Mýto – FBC Mohelnice

6   :   5 pn  (1 : 2, 4 : 2, 0 : 1, 0 : 0)

Další utkání hraje náš tým netradičně už tento pátek 20.12. 2019 od 20.00 hod. a nehraje se nic menšího, než regionální derby v Litomyšli !  Zveme všechny fanoušky na tento zápas, odjezd autobusu je v pátek 20.12. 2019 v 18.45 hod. od Šemberova divadla.